Medyahanesi

“Kimse beni durduramaz!”

137 okunma
14 Aralık 2018 - 14:02
“Kimse beni durduramaz!”

25 yaşındaki Sırp asıllı model Crown’ın tek arzunu dünyanın en iri kalçalı kadını olmaktı. Bunun için de gözünü bile kırpmadan bıçak altına yattı. Vücudunun diğer yerlerinden aldırdığı yağları kalçalarına yerleştirtti.

Ama bununla da yetinmedi. Brezilya kalçasına kavuşmak için tekrar ameliyat masasına yattı.

Ardından göğüslerini büyüttü. Dudaklarına, elmacık kemiklerine, çenesine dolgu yaptırdı.

Son dört yılda yaptırdığı bütün bu işlemlerin sonucunda eskiden hiç olmadığı kadar iri ve kıvrımlı bir görünüme kavuştu. Ama yine de görüntüsünden memnun değildi.

İşte bunun için de E! kanalının çok izlenen programlarından biri olan Botched Doctors’a başvurdu. Programın iki doktoru Terrb Dubrow ve Paul Nassif’ten isteği ise “sarktığını” ileri sürdüğü göğüslerini toparlatmak. Bunun yanı sıra göğüs uçlarını da yeniden şekillendirmek.

Fakat Doktor Dubrow, genç kadının bu isteğini kabul etmedi. Ona daha küçük göğüsler yapmayı önerse de Crown bunu reddetti.

Crown, kalçası yüzünden sandalye ve yatak kırdığını belirterek “Bazen kalçamla insanları da kırdım” dese de hedefinden vazgeçmek niyetinde değil.

Natasha Crown, görünüşe göre dünyanın en iri kalçalı kadını olmak için elinden geleni yapmakta kararlı. Hatta “bu yolda hiçbir şeyin kendisini durduramayacağını” söylüyor.

2020 Medyahanesi.com