Bizi Takip Edin

MAGAZİN

Arda: Türkiye’nin popüler figürüyüm

Tarih

-

Barselona'ya transfer olarak Türkiye gündemine oturan Arda Turan'ın Barselona'da birlikte yaşadığı sevgilisi Aslıhan Doğan'ı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'le tanıştırdığı öğrenildi.
Daha önce 'manevi annem' dediği Demet Akbağ ile sevgilisini bir akşam yemeğinde buluşturan Arda Turan, Bodrum Havalimanı'nda karşılaştığı Fatih Terim'i sevgilisiyle tanıştırdığını belirterek, “Fatih Hoca'dan onay aldım” diye konuştu
Evliliğe doğru giden ilişkilerinden oldukça mutlu olduğunu söyleyen Turan, “Aslıhan ile çok mutluyum. Uzun yıllardır zaten tanışıyoruz. 
Çok mutlu birlikteliğimiz var. Bana İngilizce pratiği yaptırıyor. İspanyolca'yı çözdüm. Aslıhan sayesinde İngilizce'yi de öğreneceğim” itirafında bulundu.
Son olarak yıldız oyuncu, ilişkisiyle sürekli gündeme gelmekten rahatsızlık duymadığını şu sözlerle ifade etti:”Barselona'da oynuyorum. Türkiye'nin tanınan popüler figürüyüm. Dolayısıyla magazin sayfalarında olmam son derece normal. Bugüne kadar bir tane magazin müdürüne veya muhabirine beni çekmeyin veya beni haber yapmayın demedim. Onlar işini yapıyor. “
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir