SON DAKİKA

Medyahanesi

Egemen Bağış Basacak Buton Bulamayınca…

17-25 Aralık operasyonlarının ardından bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa eden eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, dünkü kilise açılışında buton bulamayınca AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı’nın eline bastı.

Egemen Bağış Basacak Buton Bulamayınca…
Bu haber 04 Ağustos 2019 - 13:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeşilköy’deki İstanbul Süryani Kadim Vakfı Mor Efrem Süryani Kadim Ortodoks Kilisesi’nin temel atma törenine AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul-Ankara Süryani Kadim Kilisesi Metropoliti Mor Filüksinos Yusuf Çetin, Fener Rum Patriği Bartholomeos, Beyoğlu Süryani Kadim Meryemana Kilisesi Vakfı 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sait Susin ve 17-25 Aralık operasyonlarının ardından bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa eden eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış da katıldı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Temel atma töreninde protokol butonlara basmaya hazırlanırken “Yeliz” lakaplı AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu için tahsis edilmiş butono ortak basmaya heveslense de (!) Soylu’nun yan bakışı ile bu hevesinden vazgeçti ve eli masada boşlukta kaldı. Onu takip eden Egemen Bağış ise, hepten komik bir duruma düştü.

Eski AB Bakanı Egemen Bağış, açılış töreninde buton bulamayınca ‘Yeliz’ lakabıyla tanınan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın eline bastı. Bağış’ın görüntüsü sosyal medyada viral oldu.

MECLİS’TEKİ YAYIN ELE VERMİŞTİ

AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı 2017 yılında TBMM’de Anayasa değişikliği görüşmelerinde Yeliz Adaley isimli sahte bir hesaptan canlı yayın açmış, kamerayı kendisine çevirince deşifre olmuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA: