SON DAKİKA

Medyahanesi

Ece Erken Adnan Hoca’nın kanalına röportaj vermiş!

Ünlü sunucu Ece Erken Adnan Oktar ile aynı ortamda bile bulunmadığını söylemişti. Ancak Erken’in A9 TV’de verdiği röportajda Oktar ve yanındakiler adına olumlu şeyler söylediği röportajı ortaya çıktı.

Ece Erken Adnan Hoca’nın kanalına röportaj vermiş!
Bu haber 19 Temmuz 2018 - 18:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ünlü sunucunun verdiği röportajda Adnan Oktar ve suç örgütü hakkında olumlu şeyler söylediği ortaya çıktı. Erken’in verdiği röportajda Oktar’ın kanalı için “Tabi ki takipteyiz, çok keyifli programlar var” demiş.

HABERLERE JET HIZIYLA AÇIKLAMA YAPTI

Ece Erken ise bu haberleri jet hızıyla yalanlayıp sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Adnan Oktar’ı hayatında bir kere bile görmediğini söyleyen Ece Erken’in 5 yıl önce Oktar’ın kanalı A9 TV’ye verdiği ropörtajın çıkması üzerine şunları söyledi;

“Adnan Oktar’ı hayatımda bir kere görmedim, aynı ortamda bulunmadım, çevresinden tek kişiyi bile tanımam. Çalıştığım kanalın müdürü rica etti, Ropörtaj yapacaklar seninle güzel şeyler söyle, destek çık diye. Söyleneni söyledim Bundan 5 yıl önce tvlere çıkıp röportaj veren biriydi maalesef. Kimse gerçek yüzünü bilmiyordu, kanal müdürleri bile” dedi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA: