SON DAKİKA

Medyahanesi

Filistin’de ölü sayısı her dakika artıyor! 25 Filistinli katledildi

ABD Başkanı Donald Trump’ın dünyanın karşı çıkmasına rağmen ABD’nin İsrail Büyükelçiliği’ni Kudüs’e taşıma kararı bugün uygulamaya koyuluyor. İsrail’in Kudüs kentinde yapılacak tören ve kutlamalar nedeniyle güvenlik alarmı verildi. Çoğu Avrupa ülkesi dünyayı öfkelendiren tören için Kudüs’e temsilci göndermeyerek net bir mesaj verirken, Filistinlilerin bugün kapsamlı protesto yürüyüşlerinde bulunması bekleniyor. Kudüs’teki törene sadece 32 ülkenin temsilci gönderdiği ifade edildi. İsrail askerinin ateş açması sonucu Gazze’de 25 kişinin hayatını kaybettiği ve yüzlerce kişinin yaralandığı aktarıldı.

Filistin’de ölü sayısı her dakika artıyor! 25 Filistinli katledildi
Bu haber 14 Mayıs 2018 - 14:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın dünyanın karşı çıkmasına rağmen ABD’nin İsrail Büyükelçiliği’ni Kudüs’e taşıma kararı bugün uygulamaya koyuluyor.

İsrail’in Kudüs kentinde yapılacak tören ve kutlamalar nedeniyle güvenlik alarmı verildi.

Çoğu Avrupa ülkesi dünyayı öfkelendiren tören için Kudüs’e temsilci göndermeyerek net bir mesaj verirken, Filistinlilerin bugün kapsamlı protesto yürüyüşlerinde bulunması bekleniyor.

Kudüs’teki törene sadece 32 ülkenin temsilci gönderdiği ifade edildi. İsrail askerinin ateş açması sonucu Gazze’de 25 kişinin hayatını kaybettiği ve yüzlerce  kişinin yaralandığı aktarıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA: