SON DAKİKA

Medyahanesi

Kedicikler Atatürk konulu konferansa katıldı

Bu biyografi 12 Nisan 2018 - 17:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Kedicikler Atatürk konulu konferansa katıldı

Adnan Oktar Cemaati‘ne yakınlığıyla bilinen Milli Değerleri Koruma Vakfı ve Teknik ve Bilim Araştırma Vakfı‘nın ortak düzenlediği ‘Atatürk ve Aydınlık Türkiye’ isimli konferans 8 Nisan Pazar günü Shangri-la Bosphorus Otel‘de yapıldı.

 

Konferansa Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Ehl-i Beyt Vakfı Başkanı Sayın Fermani Altun, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku öğretim üyesi Prof Dr. Anıl Çeçen, sanatçılar Nalan Altınörs, Mustafa Sağyaşar, Erhan Yazıcıoğlu katıldı. Konferansa bizzat katılan konuşmacıların dışında, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk kadın bakanı İmren Aykut, AKUT kurucusu – Yazar ve fotoğrafçı Nasuh Mahruki, Spor Spikeri, Radyo TV sunucusu Halit Kıvanç videolu mesaj gönderdi.

 

Konferansta kediciklerin giydiği kıyafetler ise dikkat çekti. Cemaatin toplantısında genellikle dekolte giyen kedicikler, Atatürk konferansına kapalı kıyafetlerle katıldı.

 

Kedicikler’in Atatürk konulu bir konferansta yer alması bazı sosyal medya kullanıcılarını da sinirlendirdi. Kullanıcılar yaptıkları yorumlarda Atatürk’ün bu işe alet edilmemesi gerektiğini belirttiler.

 

İşte konferanstan yansıyan fotoğraflar:

 

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA: