Medyahanesi

Ceren Yılmaz koronayı atlattı ama..!

251 okunma
26 Nisan 2021 - 9:02
Ceren Yılmaz koronayı atlattı ama..!

Fox TV ekranında Ocak başında yayından kaldırılan Zümrüdüanka dizisinde Alp Navruz ile birlikte başrolde yer alan ünlü oyuncu Ceren Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda koronavirüs testinin pozitif çıkması ile sarsılmıştı.

Oyuncu, sadece kendisinin değil ailesinde bazı akrabaları ile birlikte koronavirüse yakalandıklarını, nasıl kaptıklarını da hiç anlamadıklarını söyledi. Ceren Yılmaz, röportajında koronavirüs konusunda herkesin abarttığını söylediğini ama hastalığa yakalandıktan sonra yaşadıkları sonrasında çok zor bir hastalık olduğunu da gördüğünü açıkladı.

Ünlü oyuncu, koronaya yakalandıktan sonra ateşi 40 derecelere çıkınca hastaneye de giderek, tedavisine bir süre hastanede devam ettirdi… Ceren Yılmaz, koronavirüsü atlattığını ama izlerinin ise kaldığını vurgulayarak yaşadığı sıkıntıları şu sözlerle ifade etti:

“40 derece ateşle yattım, hastanede yatmak zorunda kaldım. Ama bütün ev olarak olduğum için sonrasında eve çıktım, evde devam ettim karantinaya. Karantina biteli 1 hafta oldu. Ama karantinam bittikten sonra da 1 hafta hiç çıkmadım. Ablam, eniştem hep birlikteydim. Onlar da pozitif çıktı. Nerede çıktığını hiç bilmiyoruz. Ondan önceki süreçte, 4-5 gün hep evdeydim. Gezerken olmadı, evdeyken oldu.”

Şu sıralarda ciddi bir baş ağrısı şikayeti bulunan oyuncu, “Migreni olan insanları şimdi anlamaya başladım. Bir de yorgunluk. 10 kilometre yürüyüp normal şeklide eve dönerdim. Şu anda 1 kilometreden sonra yoruluyorum. Acaba mı oluyor” dedi.

2020 Medyahanesi.com