Medyahanesi

Melisa Döngel: Vatandaşlık görevimi gerçekleştirdim

1.406 okunma
08 Nisan 2021 - 10:08
Melisa Döngel: Vatandaşlık görevimi gerçekleştirdim


Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncusu Melisa Döngel, “Spordan çıktık Canım’la beraber. Biraz rahatsızlıklar oluyor tabi, çok çalıştığımız için ama yüksek vitaminlerle kendimizi dengede tutmaya çalışıyoruz pandemide” dedi.


Rol aldığı dizinin biteceği iddialarıyla alakalı oyuncu, “Bitmiyor, öyle bir karar yok. Güzel gidiyoruz, diğer ülkelerden geri dönüşler çok güzel. En son bildiğim kadarıyla 54 ülkeye satılan bir dizi. Yurt dışında çok ilgi var. Bitecek diye bir karar duymadık biz” açıklamasını yaptı.


Sosyal medyada dizinin beş milyon tweete ulaştığını söyleyen Melisa Döngel’e, “evine girmeye kalkan saldırgan komşu” haberlerine açıklık getirdi.


Güzel oyuncu, “Önceden yaşanmış bir olay. Ben vatandaşlık görevimi gerçekleştirdim. Bu konu hakkında söyleyeceğim tek şey bu” şeklinde konuştu.


KEREM’DEN MELİSA AÇIKLAMASI

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden Melisa Döngel’in adı geçtiğimiz aylarda aynı dizideki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına karışmıştı.


Bu iddialarla ilgili magazin muhabirlerinin sorularına yanıt veren 33 yaşındaki yakışıklı oyuncu, “Biz çok yakın arkadaşız” ifadelerini kullanmıştı.


“ALNIMI ÇEKMEYİN”

Geçtiğimiz hafta bir arkadaşının motosikleti ile Sarıyer’deki evinden Nişantaşı’na gezmeye gelen oyuncu, muhabirleri görünce dikkat çeken bir ricada bulunmuş ve “Alnımı çekmeyin” demişti.

2020 Medyahanesi.com