Medyahanesi

Ayşegül Çınar’ın başı eski sevgilisi ile dertte!

1.518 okunma
08 Nisan 2021 - 10:00
Ayşegül Çınar’ın başı eski sevgilisi ile dertte!

Geçtiğimiz haftalarda aracında 19 gram uyuşturucu madde bulunduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma açılan oyuncu Ayşegül Çınar, maddeyi eski erkek arkadaşı Furkan Çalıkoğlu’nun aracına koyduğunu iddia etmişti.


“KADINA YÖNELİK ŞİDDET VAR”

“Çok büyük bir tuzağın içindeyim” diyen Çınar, konuyla ilgili “Gündemi bu tarz şeylerle meşgul etmek istemezdim. İfademde anlattığım gibi zaten yeni bir oyuncuyum, dava sonuçlandığında belgelerle karşınıza çıkacağım. Bu tarz şeylerle gündeme gelmek istemiyorum. Kadına yönelik bir şiddet var” şeklinde açıklama yapmıştı.


ESKİ SEVGİLİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞ

Sabah gazetesinin haberine göre; Çınar, şimdi de eski sevgilisiyle daha önce yaşadığı bir silahlı tehdit olayıyla gündeme geldi.


TARTIŞMA YAŞANDI

İddiaya göre; Çalıkoğlu, bir gece genç oyuncunun evine gitti. Çift arasında tartışma yaşandı. Tartışma sırasında Çalıkoğlu, “Sen or…usun. Senin ananı avradını sinkaf edeceğim… Senin hayatını sinkaf edeceğim… Hayatı sana zehir edeceğim, bak gör…” diyerek hakaretler savurdu. Ardından, mutfağa giderek aldığı bıçakla Çınar’ı tehdit etti ve yaraladı. Ayşegül Çınar, hemen polisi arayıp ihbarda bulundu.


Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda Furkan Çalıkoğlu hakkında, ‘silahla tehdit’, ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’, ‘hakaret’ suçlarından yargılanması devam ediyor.


“BENİ ARAYIP YARDIM İSTEDİ”

Çalıkoğlu’nun yanındaki arkadaşı Ersoy G.’nin de ifadesine başvuruldu. Ersoy, arkadaşının kendisini aradığını “Benim Ayşegül’ü görmem lazım, Göktürk’e gidelim” dediğini, yolda Ayşegül’ün aracını takip ettiklerini anlattı.


POLİSİN ELİNDEN İKİ KEZ KAÇTI

Ayşegül Çınar’ın ihbarıyla olay yerine gelen polise kendini iyi hissetmediğini ve oturmak istediğini söyleyen Çalıkoğlu, sonra aniden koşarak evden kaçtı. Çınar, can güvenliğinden endişe duyarak eşyalarını toparlayarak, aracıyla evden çıktı.

2020 Medyahanesi.com