Medyahanesi

“Başardım Acun Abi”

54 okunma
23 Mayıs 2019 - 22:46
“Başardım Acun Abi”

Daha önce Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran bu kez dünyanın farklı ülkelerinden yarışmacıların olduğu ‘Dünya Savaşı’ programında da şampiyon oldu.

Büyük ödül 750 bin doları kazanan Çamkıran, duygularını sosyal medya hesabından dile getirdi;

Birçok ülkenin yarıştığı Dünyalar Savaşında Türkiye adına savaşı ben kazandım ve şampiyon oldum. Benim için yarıştan çok bir onur meselesiydi. Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye bayrağını takınca yükü ağır oluyor

Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır. Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim Acun Ilıcalı’ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz sevenlerime çok teşekkür ederim.

Ayrıca Acun abi bir iddiamız vardı; “3. defa şampiyon olamazsın” demiştin. Survivor’da beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur.

Ki iyi ki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamayacaktım. Ben de sana daha büyük bir 3. şampiyonlukla dönüyorum. Bence iddiayı ben kazandım. Yine de büyüğüm olarak karar senin.

ACUN ILICALI’DAN CEVAP GELDİ

  1. kez şampiyon olamazsın derken amacım seni motive etmekti; ama bu kadar ciddiye alıp Amerika’da şampiyon olacağını düşünmemiştim. Sana şampiyonluk yakışıyor!

PARAYI ANNESİNE VERECEK

750 bin dolarlık büyük ödülü kazanan Turabi Çamkıran’ın kazandığı parayı annesine verecek. Çamkıran yaptığı açıklamada; ‘Benim parayla pulla işim olmaz kuruşuna bile dokunmadan anneme vereceğim. Daha önce yaptığım gibi…’ ifadelerini kullandı.

2020 Medyahanesi.com