Bizi Takip Edin

Sinema

Dönerse Senindir’in galası yapıldı

Tarih

-

Murat Boz, Yasemin Allen ve İrem Sak’ın başrolü paylaştığı romantik komedi “Dönerse Senindir”in galası Zorlu PSM’de yapıldı. Film ekibi, gösterim öncesi kırmızı halıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Murat Boz, “Ben Mehmet adında bir fotoğrafçıyı canlandırıyorum. Aşkını geri kazanmak için her şeyi göze alan bir arkadaş. Filmde de onun maceralarını izleyeceğiz” dedi. 
Bugün vizyona giren film, galada seyirciden geçer not aldı. Konuklar, finalde film ekibini ayakta alkışladı.“LADY GİRİŞ YAPTI!”
Aslı Enver, geceye sevgilisi Murat Boz’dan önce geldi. O salona girerken görevlilerin “Lady giriş yaptı” anonsu yapmaları şaşkınlık yarattı. Yasemin Allen, derin yırtmaçlı beyaz elbisesiyle gecenin en dikkat çekici ismiydi.
Filmi çok sayıda ünlü isim izledi. Davetliler arasında Fikret Orman, Demet Akbağ, Şeyma Subaşı-Acun Ilıcalı, Aslı Enver, Burak Özçivit, Murat Dalkılıç, Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı, Sarp Apak, Gupse Özay, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Suna Yıldızoğlu, Hatice Aslan ve Müjde Uzman da vardı.
Acun Ilıcalı, sevgilisi Şeyma Subaşı’yla birlikte poz verdi.
Müjde Uzman da fit vücudunu ortaya koyan kıyafeti ile dikkatleri üzerine topladı.
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir