Bizi Takip Edin

DÜNYA

3 aylık bebeği fareler yedi!

Tarih

-

Güney Afrika'nın Johannesburg şehrinde 26 yaşındaki bir kadın, ikiz bebeklerinden birini evde bırakarak gece kulübüne gitti. Üç aylık bebeklerden kız olanı yanına alıp erkek olanı evde bırakan kadın, döndüğünde korkunç bir görüntüyle karşılaştı.

İngiliz The Sun gazetesinde yer alan habere göre, ismi açıklanmayan kadın, eve döndüğünde bebeğinin kanlar içinde kalan cesediyle karşılaştı. Çığlıklar atarak ağlamaya başlayan kadının sesini duyan komşuları, tüyler ürperten olayı şu sözlerle anlatı:
“Zavallı bebeğin dili, gözleri ve parmakları kemirgenler tarafından yenmişti. Küçük bedeninin bazı parçaları kayıptı. Cesedin kalan kısmında dev farelerin ısırık izleri ve yaralar olduğunu fark ettik.”

ANNEYE BÜYÜK TEPKİ
Kadına tepki gösteren komşuları, “Bu kadın hapiste çürümeli, annelik yapmasına izin verilmemeli” görüşünü savundu. Bir komşu, “Bu bölgede çok sayıda dev fareler var. Kadın sorumsuzluğu anlaşılmasın diye 'Bebeğim yandı' dedi. Ama biz bebeğin cesedini gördük. Bunu kesinlikle fareler yaptı. Bebekleri evde bırakıp, geç saatlere kadar gelmiyor” ifadesini kullandı. Güney Afrika'da benzer bir olay, 2011 yılında da yaşanmıştı. Başkent Cape Town'da Lunathi Dwadwa isimli bir bebeği de fare yemişti.  
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir