Bizi Takip Edin

MAGAZİN

Caner aşkını ilan etti

Tarih

-

Inter’de forma giyen milli futbolcu Caner Erkin, son günlerde magazin gündemini meşgul eden Şükran Ovalı ile olan ilişkisini resmen duyurdu.
Asena Atalay’la 6 ay önce evliliğini bitiren Caner Erkin’in oyuncu Şükran Ovalı ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. İkilinin aşkı gerçek çıktı. Ünlü futbolcu Instagram hesabından Ovalı ile ilk pozunu paylaşarak aşkını itiraf etti.
Haklarında birçok haber yapılan ancak bir türlü bir arada görünmeyen Caner Erkin ve Şükran Ovalı’nın aşkı gerçek çıktı. Erkin sosyal medya hesabından sevgilisiyle ilk pozunu takipçileriyle paylaşarak ‘sonunda aşık olduğum kadınlayım’ dedi.
Yeni sezonda İtalya’nın İnter takımında forma giyecek olan eski Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, Şükran Ovalı ile aşk yaşadığı haberlerine son noktayı koydu ve şu mesajı yayınladı:
“Son zamanlarda hakkımda çıkan haberlere sessiz kaldım.Söz konusu olan hislerimdi,sizde hakverirsiniz ki hassas bir konu evet uzun zamandır dilediğim,beklediğim şeyi yaşıyorum o yüzden çok mutluyum.. Sonunda sevdiğim,aşık olduğum kadınlayım.Bana inandığı için şanslıyım ve heyecanlıyım.Hayatımı onunla geçirmek istiyorum.Ortada bir yalan yok.İlişkimiz yoktu. Ama şimdi var bu süreçte birbirimizi tanıyıp mutlu olmak istiyoruz.Herkesin saygı gösterip,hassas davranmasını bekliyorum…”
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir