Bizi Takip Edin

Televizyonlar

Erhan Çelik’in TRT sözleşmesi büyük kavga çıkardı

Tarih

-

“Mehmet Aydın İle Gün Biterken” programına katılan gazeteci Cem Küçük, gerek TRT'ye gerek TRT'den sorumlu Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş'a, gerekse Gülben Ergen ve eşi Erhan Çelik'e ateş püskürdü.
“15 TEMMUZ GECESİ GÜLBEN ERGEN VE ERHAN ÇELİK NEREDEYDİ?
Küçük, 15 Temmuz gecesi kalkışma bastırıldıktan sonra yorumlarını değiştiren bazı ünlü isimlerin tavırları ve hain girişimde yaşananlarla ilgili dikkat çekici tespitlerini aktardı. Bazı sanatçıların darbe esnasında seslerini dahi çıkarmamaları ve sonrasında U dönüşünün konu alındığı programda özellikle Erhan Çelik ve Gülben Ergen çiftinin 'ortadan' tavırları ağır eleştirildi.
“Sanat dünyasında bazı U dönüşleri var” diyen Cem Küçük, Mehmet Aydın İle Gün Biterken programındaki açıklamalarında oldukça sert çıkışlarda bulundu. 
“TRT'DEKİLER EMİR GELDİ DİYOR. KİM BU EMRİ VEREN?”
Küçük,  şunları söyledi:
“Meselenin temelini TRT ekranlarında şokla gördük. Erhan Çelik denilen bir adam TRT 1 ekranlarının ana haberini sunuyor. Bu darbe girişimini, sporcu, sanatçı, aydın gazeteci takımı önlemedi, Türk milleti önledi. Türk milleti tankın önüne atlayarak, ölerek, şehit olarak, kurşunlara gelerek buna direndiler. Bu millete hıyanet eden Gülben Ergen'in kocası TRT'nin TRT 1'deki ana haberini sunuyor. Bu ayıp değil mi? TRT'dekiler bile bunu kabul etmiyor. emir geldi filan diyorlar. Kim bu emri veren? 
“GÜLBEN ERGEN AŞAĞILIK TWEETLER ATIYORDU”
Gülben Ergen TRT'de ayda 100-150 bin liraya program yapıyordu, programı bitti hemen (2012 bu dediğim) 'Laik Türkiye istiyoruz, Türkiye'nin geleceğinden endişeliyim' diye aşağılık tweetler attı. Sonra Can Dündar meseleleri oldu, Gülben Ergen bir ödül gecesinde bu vatan hainine sevgilerini gönderdi. Gülben Ergen denilen sanatçı müsvettesi, Can Dündar denilen vatan hainine bu çok iyi bir gazeteci, biz onunla büyüdük, Hürriyet'le büyüdük diye sevgilerini gönderiyordu. 
“TRİLYONLARI GÜLBEN ERGEN'LE ERHAN ÇELİK Mİ YİYECEK?”
Bu millet sokaklarda ölecek ondan sonra trilyonları Erhan Çelikle birlikte Gülben Ergen mi yiyecek. TRT yanlış yapmış. Bence Gülben Ergeni de alsın sabah program yapsınlar, Can Dündar'ı da alsın. Bu hainler paraları yesin. Bunlar bize, millete küfür ediyolar. Erdoğan'a en ağır hakaretler edenler Gülben Ergen'dir. Ondan sonra çıkıp karı koca TRT'yi sömürüyorlar. Burdan Numan Kurtulmuş ve TRT yetkililerine sesleniyorum. Bu milletle dalga geçen insanlar buradan para kazanıyorsa bu haram paradır. Eğer Erhan Çelik senden de adamlık varsa bu programdan istifa edersin.”
Erdoğan'ın idam kararı ile ilgili eleştiride bulunan bir tweet atan Gülben Ergen daha sonrasında bu tweetini kaldırmıştı. Gazeteci Küçük bu durumu da dile getirdi.
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir