Bizi Takip Edin

Televizyonlar

46’da neler olacak?

Tarih

-

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan’ın paylaşacağı 46 dizisinin genel konusu belli oldu. Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazacağı, Serdar Akar’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu Pana Film imzalı 46 dizisi sıra dışı hikayesi ile seyirciyi kendisine bağlayacak.

OT dergisi ile söyleşi yapan dizi ekibi hikaye hakkında bazı ipuçları verdi. Star TV’de yayınlanacak olan psikolojik gerilim türündeki 46 dizisinin ekrana geliş tarihi ise henüz belli olmadı.
46 DİZİSİNİN GENEL KONUSU
Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı karakter Türkiye’nin sayılı genetik profesörleri arasında gösteriliyor. Tedavisi mümkün olmayan bir hastalık sonucu 5 yıldır komada olan kız kardeşini (Yasemin Allen) yaşatmaya çalışan profesör kendisini bu hastalığın çaresini bulmaya adamış. Zamanla yalnızlaşan ve etrafındaki pek çok kişinin yarı yolda bıraktığı karakterimiz bu yolda binlerce hastaya umut olabilecek bir ilaç keşfediyor ve kendisini bir anda büyük bir olay örgüsünün içerisinde buluyor. İnandığı gerçeğin peşinden koşan profesör için artık hiç bir şey eskisi gibi olamayacaktır ve bu sır tanıdığı tanımadığı pek çok kişinin hayatını değiştirecektir.”

Yasemin Allen 46 dizisinde Erdal Beşikçioğlu ile başrol oynayacak
Star TV’nin merakla beklenen ve başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun rol alacağı ‘46‘ dizisine yeni bir oyuncu katıldı! Pana Film imzalı, Serdar Akar’ın yöneteceği ve senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in kaleme alacağı, başrollerini ise Erdal Beşikçioğlu ve Yasemin Allen’in paylaşacağı yapıma, Issız Adam filmindeki Ada rolüyle büyük beğeni toplayan, yanı sıra Bu Kalp Seni Unutur mu?, Deli Saraylı ve Leyla ile Mecnun dizilerinde de rol alan Melis Birkan dahil oldu.
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, ekibinden isimlerinde yer alacağı dizinin cast çalışmaları devam ediyor.
Behzat Ç. karakteriyle unutulmazlar arasına giren Erdal Beşikçioğlu dünyada izlenme rekorları kıran Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması olan 46 dizisinde kamera karşısına geçecek.
Behzat Ç. karakteriyle hafızalardan silinmeyen Erdal Beşikçioğlu, Breaking Bad’in Türkiye uyarlamasıyla ekrana dönüyor. Makaron’da yer alan habere göre yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Serdar Akar’ın yapacağı uyarlamada Beşikçioğlu kimya öğretmeni ‘Walter White’i canlandıracak.
Beşikçioğlu rolü için yoğun bir şekilde çalışmaya başladı, kilo vermek için sıkı bir diyete girdi. ‘46’ adıyla Star TV’de ekrana gelecek dizide ünlü aktöre Yasemin Allen eşlik edecek. Psikolojik gerilim türündeki yapım, mütevazı bir kimya öğretmenin alt üst olan hayatını konu alıyor.
Beşikçioğlu’nun canlandıracağı ‘Walter White’ karakterini Bryan Cranston oynamıştı.Dizi, ABD’de 5 sezon yayınlandı
 
Şeref Meselesi’ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen Erdal Beşikçioğlu’nun yeni dizideki partneri oldu.
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir