Bizi Takip Edin

MAGAZİN

Güzeller podyumu ringe çevirdi

Tarih

-

Rocky Girl konseptiyle podyuma çıkan güzeller izleyenlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya ve Günay Musayeva 3'lü çıktıkları rocky girl  konseptli kıyafetleri ve boks eldivenleriyle büyük alkış aldı.
Bomonti İmperial Hotel’de Eski Beşiktaş Lions Kulübü Derneği organizasyonu ile “Yelda Aslan 2016-2017 Sonbahar Kış Defilesi” gerçekleştirildi.
Yağmur Ayaz
 
Uluslararası Lions 118-T Yönetim Çevresi Federasyonu “LIONS TECRÜBENİ PAYLAŞ YAŞAM EVİ” yararına yapılan bu anlamlı gecede moda tasarımcısı Yelda Aslan  defilesi geceye imzasını attı. 
Günay Musayeva
Başarılı ve genç moda tasarımcısı Yelda Aslan defilesinde ünlü mankenler  ‘Rocky Girl’ olarak podyuma çıktı. Koreografisini, ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Günay Musayeva, Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya, Yağmur Ayaz, Sanem Balcı,  Chantal  Bruijn, Gözde Coşkun, Hande Aras, Jenya Krivenko, Gamze Balım, Özlem Karaoğlu ve Parıl Erdem , Dilek Çelik, Aycan Demircan ve Olga Fabi.. gibi  ünlü modeller podyuma çıktı. 
Sema Şimşek
İş ve sanat camiasının yoğun ilgi gösterdiği defilede koleksiyonun farklılığı ve sıra dışılığı dikkat çekti. Başarılı modacı Yelda Aslan güçlü kadından yola çıkarak hazırladığı koleksiyonuna ‘Rocky Girl’ adını vermiş. 
Tuğçe Sarıkaya
Sunuculuğunu başarılı sunucu Ece Pirim’in yaptığı gecede defileye çıkan ünlü modeller Rocky gibi podyuma çıktıkları için  farklı bir heyecan yaşadıklarını dile getirdiler.
Hande Aras
Gözde Coşkun


Tuğçe Sarıkaya
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir