Bizi Takip Edin

MAGAZİN

“O sahnede çok zorlandım!”

Tarih

-

Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir, Arap kanalı MBC4'de yayınlanan Turki Ekstra programında açıklamalarda bulundu.
Oyuncu Bestemsu Özdemir, formunu korumak için uzun süreden bu yana pek fazla bir şey yememeye bünyesinin alıştığını söyledi. Özdemir 54 bölüm birlikte oynadığı Tuba Büyüküstün ile ilk karşılaşmasından önce çok gergin olduğunu ancak, endişelerinin gereksiz olduğunu gördüğünü söyledi.
“Sürekli ağlayan kız” olarak tanınan Özdemir, “Kara Para Aşk’ta her bölümde ağladım” derken, dizideki ilk öpüşme sahnesinde zorlandığını anlattı. Özdemir, ergenliğe giriş döneminde erkek çocuk tavırlarında olması nedeniyle yakınlarının endişelendiğini söyledi.
Özdemir, eğitimi sırasında oyuncu olmayı hiç hayal etmediğini Mücevher tasarımı alanında eğitim görmek istediğini söyledi. Özdemir, üniversite sınavına girdiği yıl bu bölümün kapanması üzerine moda tasarımı eğitimine yöneldiğini ve halen İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Moda Tasarımı Bölümü öğrencisi olduğunu anlattı.
Bir jeans firması için fotomodellik yaptığını, çekilen fotoğraflarının tüm dünyada kullanılması ile kendisine iş teklifleri geldiğini belirten Bestemsu Özdemir, “Modelliği sevmedim. Benlik bir şey değil. Halen menajerim olan Cem Tatlıtuğ’a mail attım. Fotoğraflarımı görünce, ‘Gel oyunculuk deneyelim. Ben model çalışmıyorum’ dedi. Onun üzerine deneme çekimlerine gittim. Olmadı, oradan beni başka bir yere aldılar. Bir anda kendimi dizi setinde buldum, o iş bitti, başka bir iş geldi. Şu an bir şirketin oyuncularından biriyim. Bambaşka bir yere geldi” dedi.
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir