Bizi Takip Edin

DÜNYA

Erdoğan’dan şok açıklama! Kim bu medya patronu?

Tarih

-

Kanal 7 Televizyonu'na konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ismini vermediği bir medya patronu ile arasında geçen konuşmayı aktarırken, “Bana bu kişi bizzat söyledi. 'Biz hükümet yıkar hükümet kurarız' dedi” dedi.
Erdoğan programda medya özgürlüğü ile ilgili bir sooruyu yanıtlarken şunları söyledi:

“ADAMA BUNU YAZDIRMAZLAR”
Buna ben ancak gülerim. Özgürlüğün herhalde bu kadar istismar edildiği bir dönem olmamıştır. Önceleri kitapların nasıl toplatıldığı ortadadır. Şuanda şahsım başta olmak üzere aileme her türlü hakareti nasıl yapıyorlar her şey ortada. Yargıya başvuruyorum. Yargı kanalıyla hesabının sorulmasını hukuk içerisinde istiyorum. Şahsımla alakalı Diktatör başlığı atan bunlar değil mi? Bunlar bunu nasıl atıyor o zaman? Diktatörlük olsa adama bunu yazdırmazlar. 

“BANA 'HÜKÜMET YIKAR, HÜKÜMET KURARIZ' DEDİ”
15 yıl önce Türkiye'yi medya patronları yönetiyordu. Medya patronları hükümet yıkar, hükümet kurardı. Eli cebinde Başbakanla konuşanlar vardı. Bana bizzat söyledi bu kişi, 'hükümet yıkar, hükümet kurarız' demişti. Ben 'Kusura bakma ben doğma büyüme Kasımpaşılıyım. Hakkınız olanı alırsınız, hakkınız olmayanı da alamayacaksınız bunu bilesiniz' dedim.
Bu sözleri ile  birlikte “Biz hükümet yıkar hükümet kurarız” diyen medya patronunun kimliği kadar Erdoğan'ın bu patronla nerde ve ne zaman konuştuğu, konuşmanın içeriği merak konusu oldu.
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir