Bizi Takip Edin

Televizyonlar

Poyraz Karayel ne zaman başlıyor?

Tarih

-

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın bulunduğu dizinin yeni sezon tarihi belli oldu. Yeni bölümleri merakla beklenen Poyraz Karayel, 30 Eylül Çarşamba akşamı ekranda olacak.
Geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizi Poyraz Karayel’in yeni sezon çekimleri Yunanistan’da başladı. Yunanistan’ın turistik bölgelerinde gerçekleşen çekimlerde yaz sonrası bir araya gelen yapım ekibinin ve oyuncuların oldukça neşeli oldukları gözlendi. Adanın gözde mekanlarında bisiklete binerken görüntülenen Burçin Terzioğlu neşeli ve enerjik tavırları ile dikkat çekti. Merakla beklenen diziden renkli kareler basınla paylaşılırken Poyraz Karayel’in güzel oyuncusu yeni sezon ile ilgili şunları söyledi:
“Tatilimizi yaptık, dinlendik ve serüvenimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sezonun daha da heyecanlı olacağını söyleyebilirim. Aramıza bu sezon yeni oyuncular ve karakterler de katıldı. Hikayemiz daha da güçlenecek. Ayşegül’ü zorlu hayatında yine önemli kararlar bekliyor. Yeni sezon çekimlerine Yunanistan’da başladık. Şimdi heyecanla seyirciyle buluşmayı bekliyoruz.” 
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir