Bizi Takip Edin

MAGAZİN

Aslıhan: Arda kocam değil!

Tarih

-

Sosyetik güzel aslıhan doğan, sevgilisi Arda Turan’a ait kredi kartıyla kendisine 20 bin Euro’luk çanta aldığı haberlerine isyan etti.
Aslıhan Doğan, “Arda ile hiç böyle bir ilişkim yok. Allah’a şükürler olsun ailem benim her türlü ihtiyacımı karşılıyor. O çantayı 3-4 yıl önce kendi paramla aldım. Hatta çantayla Instagram’da 50 hafta önce paylaştığım bir fotoğrafım bile var. Erkek arkadaşımın kredi kartını alıp kullanmak benim ne aile terbiyeme, ne de kişiliğime yakışır. Sonuçta Arda benim kocam değil. İhtiyaçlarımı karşılamak zorunda değil. Öyle bir beklentim yok” dedi.
Aslıhan Doğan açıklamasına şöyle devam etti:
“Bir ilişkide insanlar birbirlerine hediye alabilir, bunda garip bir şey yok. Ama çıkan haberde bahsedilen çanta buna bir örnek değil. Hele ki kartını habersiz alıp da böyle bir harcamada bulunduğumun iddia edilmesi birileri tarafından kasti yapılmış bir karalamadır. Arda kredi kartını sadece birlikte yemeğe giderken ‘şunu çantana koyar mısın’ diye verir. Onun dışında kartına elimi sürmem.”
ARDA NE DEMİŞTİ?
Milli yıldız Arda Turan ise sevgilisi Doğan’ın kendisinin parasını yiyen bir kadın olarak gösterilmeye çalışıldığını, bunun doğru olmadığını belirterek “Aslıhan’ın istediği çantayı alacak hatta yedi sülalesine yetecek kadar parası var” demişti.
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir