SON DAKİKA

Medyahanesi

O Tekme Ticari Hayatını Bitirdi

İstanbul Pendik’te hamile kadını bulunduğu araca saldıran Hasan ve Hüseyin Sel’in sahibi olduğu Seydioğlu Baklava hakkında Seyidoğlu Baklavaları firması tarafından açılan dava ile ihtiyati tedbir kararı alınmıştı. Kararın ardından Seydioğlu Baklava firmasının dükkanlarının tabelaları indirilmeye başlandı.

O Tekme Ticari Hayatını Bitirdi
Bu haber 22 Temmuz 2019 - 10:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hamile kadın ve eşine trafikte dehşeti yaşatan baklavacılara bir şok daha Tabelaları indirilmeye başlandıHamile kadın ve eşine trafikte dehşeti yaşatan baklavacılara bir şok daha Tabelaları indirilmeye başlandıHamile kadın ve eşine trafikte dehşeti yaşatan baklavacılara bir şok daha Tabelaları indirilmeye başlandıHamile kadın ve eşine trafikte dehşeti yaşatan baklavacılara bir şok daha Tabelaları indirilmeye başlandı

Pendik’te hamile kadın ve eşinin bulunduğu araca saldıran magandalar Hasan ve Hüseyin Sel’in sahibi olduğu Seydioğlu Baklava hakkında Seyidoğlu Baklavaları’nın açtığı dava sonucunda mahkeme ihtiyati tedbir kararı almıştı. Mahkeme ihtiyati tedbir kararını kabul ederek, Seydioğlu’nun her türlü yayın, tanıtım malzemesi, mal, ürün, ambalaj, tabela, afiş, broşür, reklam, ilan ve internet üzerinden tanıtım kullanımlarının tedbiren önlenmesine hükmetti.

Mahkeme ayrıca Seydioğlu’nun tabelalarının tedbiren sökülmesine de karar verdi.

Kararın ardından Seydioğlu Baklava’ya ait dükkanların tabelaları indirilmeye başlandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA: