SON DAKİKA

Medyahanesi

Hayatı roman! Şükriye Tutkun’dan samimi açıklamalar

Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Şükriye Tutkun konuk olduğu 2. Sayfa programında samimi açıklamalarda bulundu.

Bu biyografi 19 Nisan 2019 - 23:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Hayatı roman! Şükriye Tutkun’dan samimi açıklamalar

Ünlü şarkıcı Şükriye Tutkun konuk olduğu 2. Sayfa programında duygulandıran hayat hikayesini anlattı. İşte Tutkun’un açıklamalarından satırbaşları:

Beni öldü sanıyorlar, o yüzden teklif gelmiyor. Naşide Göktürk’le karıştırıyorlar beni.

TRT Müzik’te konser veriyordum bir köşe yazarı ertesi gün köşesinde ismini vermiyim beni Naşide Göktürk’le karıştırmış şöyle yazdı: Siz utanmıyor musunuz? Bu kadın öldü bir de canlı yayın gösteriyorsunuz 2019 yılında bunu utanmadan nasıl canlı yayın yapıyorsunuz diye yazdı.

Ben adamı aradım ‘Ben ölmedim’ dedim. ‘Tabi tabi ne güzel şaka yapıyorsunuz’ dedi ve telefonu kapattı.

Sonra yapımcımız aradı görüştü, bizde ‘Oh tamam’ dedik ertesi gün sonra ne yazsa beğenirsiniz “Ölen Şükriye Tutkun’muş, Naşide Göktürk ölmemiş”

Benimle daha önce çalışan arkadaşlar da zaman zaman, “Şükriye Hanım sizin için öldü diyorlar” diye bahsediyorlar. Artık o kadar alıştım ki, “Evet öyle söylüyorlar” diyorum. 2 yıl oldu hastalandığımdan beri karıştırıyorlar beni malesef bu benim için çok olumsuz bir şey ‘Yaşıyorum’ diyorum sürekli herkese.

“ANNEMLE BABAM BENİ 2 YAŞINDA ÇOCUK ESİRGEME KURUMUNA BIRAKTI”

2 yaşında Kasımpaşa Çocuk Yuvası’na verilmişim. İstanbul’un çeşitli yetiştirme yurtlarında okudum. Lisede annemlerin yanına döndüm. Kurumdan artık 16 yaşıma geldiğimde ayrıldım. Annemler baktılar kaldığım yurtta şartlar biraz kötüydü çünkü.

Annem beni yurtta ziyaret ediyordu. Ama bırakmak zorunda kaldı… Çünkü çok fakirlerdi. Evlerinde ne elektrik ne su vardı… Üvey babam terlik dikerek geçimini sağlıyordu. Annem de beni anca yurtta gelir ziyaret ederdi, giderken de gideceğim diyemez tuvalete gidip geleceğim derdi ve giderdi.

“20 YAŞINDA EVLENDİM ÇOCUĞUMU KAYBETTİM”

Doğum yaptım 8 ayı geçmişti çocuğum 5 gün yaşadı malesef… Anne babayla yetişmediğin için sağlıklı bağ kuramıyorsun… O nasıl olur bilemiyorsun…

“BABAMLA HASTANEDE TANIŞTIK”

Babamı hayatımda iki kez gördüm. İkisi de hastanedeydi. Hastanede tanıştık babamla. Babama diyorlar ‘Şükriye geldi’ gözlerini açmıyor. ‘Şükriye’ meğersem annemden sonraki eşinin adıymış. ‘Kızın geldi’ dediler açtı. Babamla geçirdiğim zaman toplamda bir saat bile değil.

Bu durumlar bende boşluk yarattı. Kimseyi suçlamadım. Annem de rahmetli babamla ilgili hiç kötü şeyler söylemezdi. Ama böyle şeyler yaşayınca kimseye güvenemiyorsun.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA: