SON DAKİKA

Medyahanesi

Pucca isyan etti

“Sosyal medya üzerinden uyuşturucuyu övmek” suçlamasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Pucca, Instagram hesabından “Kurban olayım beni şikayet etmeyin“ diyerek sitem etti.

Bu biyografi 02 Ekim 2018 - 17:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Pucca isyan etti

Pucca lakaplı sosyal medya fenomeni ve yazar Selen Işık Pınar, Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinin ‘sosyal medya üzerinden uyuşturucuyu övmek’ suçlamasıyla yürüttüğü operasyonda gözaltına alındı. İfadesini alınarak serbest bırakılan Pucca, Instagram hesabından sitem etti.

“KURBAN OLAYIM ARTIK BENİ ŞİKAYET ETMEYİN”

Uyuşturucuya özendirdiği iddia edilen tweetlerinin fotoğrafını paylaşan Pucca şu sözlerle sitem etti:

“Ya kurban olayım artık durup durup beni şikayet etmeyin beddua tayfa. Bu tweetlerimle uyuşturucuya özendiriyormuşum. Bir bu eksikti ya, hayatımda sigara bile içmemeşim bir şarabım vardı.

Pucca

“RAPÇİLERİN YANINDA ANALARI GİBİ BEKLEDİM”

Rapçi tayfayla beraber gözaltına alınmam yanlarında anaları gibi bekledim ya of neyse serbestim şu an… Bakalım şimdi neyi şikayet edeceksiniz. Bu arada hapis hayatı çok zor, nezarete bile girmedim ama olsun zordu işte… Sabahın 5’inde evden alındım sonuçta. Ne olur beni artık ispiyonlamayın, boşuna gidip geliyorum.

Burak Aydoğduoğlu

NE OLMUŞTU?

Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde 5 ilde ‘sosyal medya üzerinden uyuşturucuyu övmek’ suçlamasıyla operasyon başlatıldı. Pucca lakaplı Selen Pınar Işık, Youtuber Ali Muhsin Atam, Şam lakaplı rapçi Şamil Kürşad Oymak, Burry Soprana lakaplı rapçi Burak Aydoğduoğlu gözaltına alındı.

Ali Muhsin Atam

Fenomenler, savcılığın talimatı üzerine savcılığa giderek ifade verme şartıyla emniyetten serbest bırakıldı.

İşte Pucca’nın gözaltına alınmasına neden olan paylaşımlar…

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA: