SON DAKİKA

Medyahanesi

Hilal ve Leon dizi tarihine geçti!

Hilal ve Leon dizi tarihine geçti!
Bu haber 13 Mart 2018 - 17:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vatanım Sensin’in Hilal ve Leon’u, şüphesiz artık dizi tarihine geçti!

Kanal D’nin fenomen dizisi Vatanım Sensin’in büyük aşıkları Hilal ve Leon, sadece yerli dizilere değil dünya çapındaki televizyon dizilerine de damgasını vurdu.

Geçtiğimiz günlerde ABD’nin reality show ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği “En iyi TV Çifti” anketinde ; Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’in romantik ikilisi Hilal ve Leon ilk sırayı almayı başardı.

Genç oyuncu Miray Daner’in canlandırdığı Hilal karakteri, vatanperver bir Türk kızı. Yakışıklı oyuncu Boran Kuzum’un hayat verdiği Leon ise o dönem İzmir’i işgale gelmiş bir Yunan askeri…

Bu büyük zıtlığa rağmen birbirlerine aşk ve tutkuyla bağlı ikilinin tüm zorluklara göğüs gerip aşklarını yaşamaları izleyenleri oldukça etkiliyor.

Milli Mücadele yıllarında bunun çok zor bir durum olduğunun farkında olan izleyiciler, Hilal Leon çiftine adeta bayılıyor.

Boran Kuzum ve Miray Daner’in de sergiledikleri başarılı oyunculuk performanslarıyla iyice yükselen Hilal Leon çifti, sezon dizilerinin neredeyse en gözde çifti oldu ve dünya çapında yapılan anket oylamasıyla da tescillenmiş oldu böylece.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA: