SON DAKİKA

Medyahanesi

Serel Yereli üstsüz fotoğrafını paylaştı

Bu biyografi 19 Ekim 2017 - 11:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Serel Yereli üstsüz fotoğrafını paylaştı

1 / 16

Hakan Sabancı’nın eski sevgilisi, stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu, geçen hafta Instagram hesabından üstsüz bir fotoğrafını paylaşmıştı.

2 / 16

Sakuçoğlu fotoğrafın altına şu notu düşmüştü: “Ruhunu serbest bırak”

3 / 16

Kısa bir süre önce Bodrum Masalı’nda rol alan Serel Yereli de Eliz Sakuçoğlu’na özenip,  üstsüz bir fotoğrafını paylaştı.

4 / 16

Sereli yayınladığı kareye, “Gençliğimi ve güzelliğimi kaybettiğimde de beni hâlâ sevecek misin?” notunu düştü. Genç oyuncunun bu fotoğrafı olay oldu ve yorum yağdı.

5 / 16

Yereli verdiği poz hakkında ilk kez konuştu. Sosyal medyadan açıklamaya yapan oyuncu, ‘Üstsüz fotoğraf öyle olmaz, hiç porno izlemiyormuşçasına haber yapmayın. Birbirimizi kandırmayalım! Bir sırt gösterdik diye…’ mesajını yazdı.

6 / 16

Serel Yereli daha önce de üstsüz bir fotoğrafını paylaşıp dünya emojisi ile sansürlemişti.

7 / 16

Bodrum Masalı dizisinde rol aldıktan sonra dizi setlerine ara verip Londra’ya yerleşen Serel Yereli, gelecekle ilgili hayallerini anlattı. Bir süre İngiltere’de yaşamaya devam edeceğini belirten genç oyuncu şu açıklamayı yaptı:

8 / 16

‘Sen ne iş yapıyorsun, dizi bitti mi, neden takipçin fazla?’ tarzında sorulara karşı merakınızı gidereyim… Geçen sene Bodrum Masalı adlı bana çok fazla katkısı olan bir dizide rol aldım.

9 / 16

Fakat çocukluğumdan beri Avrupa’da sanat dünyasında bir kariyer inşa etmek gibi bir hayalim vardı, çok geç olmadan bunu kovalamaya karar verdim.

10 / 16

Yaşım da an itibariyle 21 ve burada yapabileceğim her şeyden vazgeçtim, Londra’ya taşıdım iş hayatımı. Tek istediğim müziğin dansın ve oyunun içinde bir kariyer ve tam yerleşik olmayan bir hayat kurmak.

11 / 16

12 / 16

13 / 16

14 / 16

15 / 16

16 / 16

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA: