SON DAKİKA

Medyahanesi

Hazal Filiz Küçükköse’den “yasak aşk” açıklaması

Bu biyografi 07 Ekim 2017 - 16:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Hazal Filiz Küçükköse’den “yasak aşk” açıklaması

1 / 9

Hazal Filiz Küçükköse, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi.

2 / 9

Tuan Tunalı’yla boşanma kararı alan oyuncu, eşini aldattığı iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

3 / 9

Hürriyet’in haberine göre; Küçükköse,  “Duruşumu ve aldığım aile eğitimini koruyorum. Mahkemede her şey ortaya çıkacak. Benim bütün partnerlerimle haberim çıktı. Söyleyeceğim tek şey var, beni bilen bilir.” dedi.

4 / 9

Hazal Filiz Küçükköse’ye boşanma davası açan Tuan Tunalı’nın avukatının yaptığı basın açıklaması, eşinin hakkında çıkan ihanet iddialarını güçlendirmişti.

5 / 9

Ünlü oyuncular Hazal Filiz Küçükköse ve Ceyhun Mengiroğlu’nun ‘Rüya’ dizisinin çekimleri sırasında yakınlaştığı iddiaları magazin kulislerine bomba gibi düşmüş ve bu iddialar üzerine, eşi Tuan Tunalı, Küçükköse’ye boşanma davası açmıştı. Aynı dönemde Mengiroğlu da sevgilisi Dilara Aksüyek’le Cihangir’deki bir mekânda kavga edip ayrılmıştı.

6 / 9

Oyuncu Tuan Tunalı’nın avukatı, önceki gün devam eden boşanma davasıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

7 / 9

“Müvekkilim ile Hazal Tunalı arasında halen devam eden boşanma davasında, tarafların aile mahremiyetine ilişkin hususlar olduğu kanaati ile bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Zira devam eden davada Türk örf ve adetlerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz.”

8 / 9

Bu açıklama ihanet iddialarını güçlendirirken, Tuan Tunalı konuyu mahkemede konuşacağını belirtti.

9 / 9

Duymayan Kalmasın’a da açıklama yapan Tunalı, ‘1 aydır görüşmüyoruz. Hazal’ın nerede olduğunu bile bilmiyorum. Evleri ayırdık’ dedi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA: