SON DAKİKA

Medyahanesi

Gülşen, sahnede kocası Ozan Çolakoğlu’nun elini öpüp bayramını kutladı

Bu biyografi 03 Eylül 2017 - 11:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Gülşen, sahnede kocası Ozan Çolakoğlu’nun elini öpüp bayramını kutladı

1 / 9

Kurban Bayramı’nın ilk günü Yalıkavak’taki bir beach konser veren Gülşen, aranjör eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte sahne aldı. Beach kulüpte sahneye çıkan ikili hayranlarına unutulmaz bir gün yaşattı.

2 / 9

İHA’nın haberine göre; Gülşen eşi Ozan Çolakoğlu’nun sahnede Kurban Bayramı’nı kutlayarak elini öpüp başına koydu. Gülşen daha sonra Çolakoğlun’dan para istedi. Ozan Çolakoğlu cebinden ise para çıkmadı. Hayranları tarafından alkış yağmuruna tutulan Gülşen daha sonra konserine kaldığı yerden devam etti.

3 / 9

Sahne öncesinde gazetecilerini sorularını yanıtlayan Gülşen yoğun programı nedeniyle çalıştığını söyleyerek, “Bayram çok güzel ama çalışarak geçiyor. Böyle özel günlerde de daima sahnede oluyoruz. İnsanların en mutlu günlerinde onların karşısında olmak insanları eğlendirmek, neşelendirmek çok güzel bir duygu” ifadelerini kullandı.

4 / 9

Kurban kestiğini de belirten ve çok yoğun programı oluğu için ailesine kurban kesmelerini söyleyen ünlü sanatçı, kurbanın başında durulması gerektiğini o yüzden de ailesinden rica ettiğini açıkladı.

5 / 9

6 / 9

7 / 9

8 / 9

9 / 9

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA: